Jesteś na nieaktualnej wersji strony. Przejdź na chjz.pl, aby zobaczyć aktualne informacje.


Córki Jeruzalem

Spotkania: piątek, godz. 17:30, salka ks. Blachnickiego,
Kontakt: Weronika Majka, dzieci.boze@chjz.pl

Animatorka: Weronika Majka
Jestem studentką kierunku nauczania matematyki i informatyki. Od wielu lat formuję się w Ruchu Światło-Życie i pragnę dzielić się z innymi doświadczeniem spotkania z Jezusem na tej drodze. Bardzo lubię czytać książki i robić na szydełku. Prowadzenie małej grupy jest dla mnie wielką radością, wyzwaniem i szkołą kreatywności :).

Jako grupa ODB (Oaza Dzieci Bożych) jesteśmy częścią Ruchu Światło-Życie i przeżywamy formację właśnie w tym charyzmacie dostosowaną do naszej grupy wiekowej.

Spotykamy się co tydzień na wspólnej modlitwie, nauce i zabawie. W tym roku w sposób szczególny pochylamy się nad sakramentami i liturgią. Tematy są ważne i niełatwe, dlatego imamy się różnych sposobów, by lepiej je zrozumieć: np. wykonujemy prace plastyczne, czasem śpiewamy, czy odgrywamy scenki. Odkrywamy przy tym i rozwijamy nasze talenty, którymi Bóg nas obdarował. Może o niektórych wcześniej same nie miałyśmy pojęcia :). Jesteśmy chętne do udziału w różnych inicjatywach i podejmowania nowych wyzwań :).

Serdecznie zapraszamy nowe uczestniczki, które chciałyby wraz z nami przeżywać tę wspaniałą przygodę drogi ku Bogu, która jest łatwiejsza we wspólnocie :).


mw

Strona korzysta z technologii jquery. W celu prowadzenia ogólnych statystyk odwiedzin, wykorzystywane są pliki cookie.